O nas2019-01-08T02:37:03+00:00

Praca z nami

Krok 1
Współpracę z nami rozpoczniesz od długiej rozmowy o Twoich potrzebach. Wiele czasu poświęcimy celom, jakie chcesz osiągnąć.

Krok 2
Poznasz naszą propozycję opartą na programach szkoleniowych, które znajdziesz w tym serwisie lecz skrojonych do Twoich potrzeb. Poznasz trenera. Porozmawiamy o wartości naszych propozycji z Twojego punktu widzenia. Podejmiesz decyzję.

Dalsze kroki przebiegać będą różnie w zależności od Twoich potrzeb i skali projektu, na który się zdecydujesz.

Oprócz części dydaktycznej możesz od nas oczekiwać:

Badania potrzeb, konsultacje telefoniczne, certyfikatów dla uczestników szkolenia

Raportów i ewaluacji szkoleń z wnioskami dla zleceniodawcy

i innych usług związanych ze szkoleniem.

Krok ostatni
W czym jeszcze możemy Cię wesprzeć?

Nasz punkt widzenia

 • Nasz cel to podnoszenie jakości komunikacji i skuteczności negocjacyjnej.
 • Nasz cel to budowanie otwartości na partnera w rozmowie, zrozumienie jego potrzeb i własnych potrzeb.
 • Nasz cel to uczenie szukania takiej strategii która pozwoli zaspokoić potrzeby obu stron.
 • Kompromisy nas nie interesują. Konsensus to absolutne minimum.
 • Nasza orientacja to turkus.
 • Naszym wzorcem jest Porozumienie bez Przemocy (NVC).
 • Inspiruje nas lean, kaizen, design thinking.
 • Szkolenia projektujemy w oparciu o szkołę Kirkpatricka.
 • Wywodzimy się z branż: budowlanej, produkcyjnej, IT, medycznej, retail.
 • Cel: uczestnicy wychodzą ze szkolenia z doświadczeniem i warsztatem.Szkolenia budujemy metodą Kirkpatricka, która cechuje się mierzalnością rezultatów i orientacją na wzrost rentowności przedsiębiorstw.Szkolenia prowadzimy używając standardowych i niecodziennych narzędzi szkoleniowych:Elementy design thinking

  Case study

  • Mnemotechniki
  • Burze mózgów
  • Facylitacja
  • Ćwiczenia, praktyka, gry, które wymagają aktywności zarówno trenera, jak i uczestników.
  • Uczestnikom szkoleń gwarantujemy bezpieczeństwo: poufność i prawo do odmowy. Na szkoleniach każdy
   ma jednoczesne prawo wzięcia, jak i nie wzięcia udziału we wszelkich aktywnościach.
  • Realizujemy cele zleceniodawcy z uważnością na potrzeby uczestników
Turkus

Poznaj nas

Kamila Jakubowska
Kamila Jakubowska
Trenerka, facylitatorka, negocjatorka, podróżniczka, geografka, instruktorka turystyki kwalifikowanej, żona i mama.
16 lat negocjowała dla międzynarodowych firm takich jak Saint Gobain, Metro Group czy Cemex. Gdy przyszła pora na zmianę – zdecydowała się dzielić się wiedzą, jak negocjować konstruktywnie i budować relacje.
Fascynatka roli emocji w negocjacjach biznesowych i komunikacji w nurcie porozumienia bez przemocy (NVC).
Prowadzi szkolenia w zakresie negocjacji, komunikacji i budowania relacji biznesowych. Wspiera kobiety w budowaniu pewności siebie, sprawczości i osiąganiu zamierzeń. Uczy rodziców i dzieci rozmawiać i być ze sobą.
PhD Marzena Miłek
PhD Marzena Miłek
Vendor Manager odpowiedzialna za strategię zarządzania portfelem rozwiązań, umów, dostawców oraz zasobów IT. Przez ostatnie 10 lat negocjuje kontrakty IT, buduje strategie i procesy związane z wyborem dostawców IT. Bierze udział w postępowaniach zakupowych i dialogach negocjacyjnych. Kluczowy członek zespołów uzgadniających zapisy kontraktów, w tym umów związanych z przekazaniem praw autorskich. Brała udział w projektach związanych z budowaniem strategii na poziomie globalnych vendorów w PZU . Uczestniczyła w negocjacjach największego projektu IT w sektorze ubezpieczeń w Europie w ostatnich 10 latach. Obecnie w LUX MED; wcześniej przez 10 lat pracowała po stronie sprzedaży jako Dyrektor Sprzedaży m.in. w spółce Lumena czy Altkom Akademia, gdzie prowadziła procesy sprzedażowe zarówno w sektorze public jak i na rynkach komercyjnych. Ma doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania dobrych relacji.
Prowadzi szkolenia z zakresu skutecznej sprzedaży oraz procesów zakupowych IT.
W wolnym czasie najchętniej ucieka na łódkę.
Marcin Zieliński
Marcin Zieliński
Radca prawny z zacięciem naukowym, wykładowca akademicki i trener, podróżnik i żeglarz. Specjalista w dziedzinach nowych technologii, własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych i e-prywatności.
Przez 15 lat był związany z Trybunałem Konstytucyjnym, w którym zajmował się Protokołem Dyplomatycznym oraz Orzecznictwem.
Wykłada w języku polskim i angielskim w Akademii im. Leona Koźmińskiego oraz UTH w Warszawie. Współpracuje z warszawskimi kancelariami prawnymi.
Fascynuje się rękodziełem i upcyclingiem, samodzielnie buduje użyteczne przedmioty; noże, łodzie i inne.
Ewa Orłowska
Ewa Orłowska
Trenerka, mediatorka, autorka programów edukacyjnych. Ekspert mindfullness, nauczycielka certyfikowana przez The Institute for Mindfulness-Based Approaches w Bedburgu, współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Mindfullness Based Stress Reduction. Superwizor Mindfulness Association Polska. Certyfikowana przez CNC trenerka Porozumienia bez przemocy (NVC), wykłada na studiach podyplomowych Collegium Civitas dla trenerów Porozumienia bez Przemocy. Koordynatorka programów edukacyjnych w Ośrodku Rozwoju Edukacji. Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Warszawskim, specjalistka nauczania języków obcych.
Wspiera ludzi i organizacje w rozwoju uważności, komunikacji i transformacji konfliktów. Prowadzi cykle mindfulness i compassion dla ludzi biznesu, pracowników służby zdrowia i instytucji edukacyjnych.
Agnieszka Krężołek
Agnieszka Krężołek
Psycholog, absolwentka KUL (Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego), realizuje własne projekty pod marką Re:essence R&C powstałej z ciekawości ludzi i ekscytacji związanej z poszukiwaniem odpowiedzi na wyzwania współczesnego, ciągle zmieniającego się świata, co determinuje potrzeby i zachowania ludzi, kierunki rozwoju i wyzwania przed jakimi stają firmy. Specjalizuje się w obszarze rynku farmaceutycznego i konsumenckiego oraz wspiera firmy na etapie budowania strategii.
Praktyk w obszarze badań rynku z blisko 20-letnim doświadczeniem. Doświadczenie zdobywała w obszarze badań rynku na rynku polskim i brytyjskim, realizując projekty lokalne i międzynarodowe.
Od niemal 20 lat związana z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym jako nauczyciel akademicki w zakresie psychologii zachowań konsumenckich, komunikacji i wsparcia strategicznego.
Beata Kosiacka
Beata Kosiacka
Trenerka komunikacji, coach ICF,  absolwentka SGH, założycielka Babskiej Dżungli. Fascynuje ją rozwój osobisty i wspieranie innych w dążeniu do spełnionego życia w oparciu o ważne dla każdego potrzeby i cele. Pracuje z klientami indywidualnymi i zespołami. Ekspertka w budowaniu efektywności współpracy i komunikacji, tworzeniu kultury dialogu w zespołach.
W pracy łączy kreatywne myślenie, empatyczną komunikację, coaching i mediacje. Za swoją misję uważa uwalnianie od schematów i stereotypów na rzecz budowania relacji opartych na autentyczności i zaufaniu.
Współautorka kompleksowego programu do self-coachingu i Dziennika Rozwoju „Wiem, czego chcę!”, który pomógł już setkom osób odnaleźć swoją autentyczną drogę i lepiej poznać siebie.
ZADZWOŃ

Dowiedz się więcej

+48 691 483 118

kontakt@panikb.eu